Ušetřete peníze díky opravě autoskla

Zjistili jste vadu na skle svého auta, ale opravu odkládáte? To se vám může pěkně prodražit. Odborníci totiž doporučují opravy autoskel co nejdříve. Dlouhé otálení se řidičům nevyplácí. A to doslova. Podle pravidel vám totiž může být v rámci silniční kontroly odebráno až 5 bodů a někdy dojde i na pokutu. Ani není pro řidiče příjemná záležitost. 

Autosklo JR Praha řeší problémy rychle a efektivně

Právě jste zjistili, že máte poškozené autosklo. Co můžete dělat? Ať jste odkudkoliv z ČR, můžete kontaktovat odborníky z Autosklo Praha JR. Působíme na trhu již 20 let a svým klientům nabízíme komplexní služby. Opravy autoskla provádíme pro všechny typy automobilů. Disponujeme více než 8000 kusy autoskel od originálních výrobců. Nabídneme vám je ve všech barevných provedeních i typech-tedy skla boční, střešní a zadní. Zakládáme si na individuálním přístupu ke každému zákazníkovi a nabídneme mu přesně to, co potřebuje. 

Jak bude prováděna oprava čelního skla? 

Čelní sklo bývá nejnáchylnější k poškození a právě s tímto problémem k nám zákazníci chodí velmi často. Naši technici zhodnotí míru poškození a provedou odborný posudek, podle kterého budou klienta informovat o optimálním řešení. Častokrát stačí oprava čelního skla, někdy je nutná kompletní výměna. Tu doporučujeme v případě, že prasklina je větších rozměrů a brání řidiči v čistém výhledu na silnici. Pokud má prasklina menší rozměry, stačí její scelení. 

Klient je u nás na prvním místě

V Autosklo JR si našich zákazníků nesmírně vážíme a snažíme se jim vyjít maximálně vstříc. Proto je náš servis otevřen non-stop po celé ČR. Opravu či výměnu čelního skla provedeme po domluvě i u vás doma a to bez příplatků. V rámci opravy u nás lze sjednat i čistění interiéru vozu zdarma! Pokud tedy hledáte profesionály pro opravu vašeho vozu, jsme tu pro vás 365 dní v roce, 7 dní v týdnu.