Produkt, který jsme si ještě v devadesátých letech minulého století nedokázali dost dobře představit, mají dnes snad všechny pojišťovny, co na současném trhu něco znamenají. Samozřejmě, řeč je tentokrát o pojistce, která pokryje náhody a nehody, nepříjemnosti, co vzniknou nešťastnou shodou okolností, ale bohužel se také musí okamžitě vyřešit. Někdy se jí také říká „pojistka na blbost“ a je třeba dodat, že toto lidové pojmenování hovoří úplně za vše. Občas zkrátka nemáme ten nejlepší den, že?

Krátká smlouva a velmi rychlé vyřízení

Sjednáno může být klidně ještě dnes, pojištění odpovědnosti nevyžaduje osobní jednání na pobočce, zvláště pokud lze vše důležité jednoduše vyřídit po internetu. Zjednodušení celého procesu je zcela namístě, žijeme přece v době, kdy internet leccos usnadňuje.  Když se navíc k pojistné smlouvě váže i celosvětová platnost, zní už celá nabídka velmi zajímavě. K dispozici také bude jednotný pojistný limit, ať už půjde o škodu z jakékoliv kategorie – tedy například újma na zdraví, finanční nebo majetková škoda a tak podobně.

Čtyři pojistné limity a žádná spoluúčast

K dispozici je hned kvarteto pojistných limitů v rozmezí 3 a 10 milionů korun, spoluúčast je v každém případě na nule – znamená to jediné, v případě pojistné události se nebude požadovat po klientovi, aby nahradil část vzniklé škody ze své vlastní kapsy. Ať už půjde o jakoukoliv záležitost, příplatek nebude nutný.

Férový poskytovatel s dlouhou historií

ERGO je na trhu už prakticky čtvrt století, patří k prověřeným společnostem a nabízí komplexní služby. Sjednat si lze kromě pojistky odpovědnosti za škodu i různé další služby, jako je například cestovní pojištění nebo produkt zaměřující se na případné úrazy – ať už pracovní nebo také jakékoliv jiné.


Chcete mít jistotu při výběru správného pojištění? Využijte portál srovnátor a zvolte vhodné pojištění odpovědnosti přímo pro Vás.