S manželkou provozujeme malou prodejnu s medem, která má již léta své stále zákazníky, kteří nechtějí věřit produktům v obchodech a raději sází na jistotu a také kvalitu, kterou jim v našich produktech zaručujeme. Ovšem ať si to již chceme připustit či nikoliv, kromě hrstky vyvolených o naší produkci ví, jen málokdo. Nemáme žádnou reklamu ve městě, v novinách a dokonce nemáme ani žádné reklamní předměty s potiskem, které by mohli alespoň o chlup zvýšit naše prodeje, u kterých byl v loňském roce zaznamenán hluboký pokles. Tudíž jsme si s manželkou řekli, že je ten nejvyšší čas, pustit se do nějaké podpory našich prodejů, přičemž se nám forma reklamních předmětů zamlouvala, asi ze všech nejvíce.

Reklamní předměty s potiskem, které potěší

Slovo dalo slovo a první reklamní předměty s potiskem byly na světě.  Jednalo se o propisovací tužky, kterých, co si budeme povídat, není nikdy dost. Začali jsme pozvolna a své propisky nejprve začali posílat našim stálým odběratelům, kteří je rozšířili dále. Dalším, kdo obdržel propisky s naším logem, které je postaveno na plástvi medu, bylo několik vybraných zákazníků, kteří nás pravidelně navštěvovali. Dnes je již situace taková, že v našem blízkém i vzdáleném okolí byste nalezli, jen málokoho, kdo ještě nemá naší reklamní tužku, propisku, kšiltovku či dokonce přívěsek na klíče. Reklamní předměty totiž umí v lidech vzbudit velký ohlas a dokážou je velmi mile potěšit.

Díky reklamě se rozrůstáme!

Díky tomu, že jsme věřili v to, že reklamní předměty s potiskem dokážou přitáhnout nové zákazníky, zvedla se naše tržba v letošním roce o neuvěřitelných 100%. Náš syn se tak rozhodl v rodinné tradici, která je opředena o poctivé včelařství pokrčovat a nyní se bude otevírat náš nový kamenný obchod přímo v Praze. Tudíž jsme si již nyní nechali vytvořit fascinující reklamní trička, kancelářské potřeby či také žetony do nákupních košíků, právě s logem naší společnosti. O prodeje se v našem novém obchodě rozhodně neobávám.