Dostali jste pozvání na svatbu od Vašich kamarádů a nyní si marně s ostatními přáteli lámete hlavu nad tím, jakým dárkem novomanželům udělat radost?

Jaký svatební dar pro novomanžele?

Buďte u výběru dárku pro novomanžele originální a splňte jim jejich tajná přání o romantice mimo velkoměsto nebo o překonání vlastních hranic odvahy. Pryč jsou časy, kdy novomanželé upřednostňovali dary v podobě vybavení do domácnosti. Dnes se spousta párů k tomuto životnímu kroku odhodlá po několikaletém společném soužití a svou domácnost má již vybavenu podle svého vkusu. Novomanželům tak můžete přispět na jejich svatební cestu finančním obnosem nebo je mile překvapit přichystaným zážitkem. U svatebních darů v podobě zážitků máte navíc jistotu, že se nebude opakovat. Navíc tyto svatební dary udělají významný den ještě o něco více nezapomenutelným. Romantická večeře v Tančícím domě, tandemový seskok padákem či luxusní potěšení v Zátiší pro dva jsou jen krátkým výčtem toho, co vše je možné najít na internetovém portále Firmy na zážitky www.firmanazazitky.cz/svatebni-darky/.

Prima dárky pro nejbližší

Zážitky od společnosti Allegria se mohou stát také skvělým doprovodným programem pro plánování rozlučky se svobodou. Nezapomenutelné zážitky se mohou stát také milým dárkem k jiným nejrůznějším příležitostem. Hledáte-li dárek k narozeninám, ke svátku, k promoci nebo jen tak pro radost, nezapomeňte si aktuální nabídku Firmy na zážitky prohlédnout. Blíží se narozeniny Vašeho dítěte a rádi byste mu tento den zpestřili dech beroucím zážitkem? Rodinný vstup do Aquapalace Praha se může stát hezkým dárkem pro Vaše děti.