Když chcete udělat dojem, pozvěte své hosty rovnou do Prahy. To je zkrátka heslo, o němž se nedá ani v nejmenším pochybovat. Jedna z nejkrásnějších evropských metropolí, u které potřebujete několik dní, abyste vůbec obešli ty nejdůležitější historické památky.

Zázemí obecně víc než perfektní, infastruktura a občanská vybavenost na skvělé úrovni. Co vytknout? Vlastně vůbec nic, protože když se řekne Praha, většina lidí si vybaví místo, kde by chtěla jednoho dne pracovat. A to přece už o něčem svědčí, že?

Noblesa a úspěch, to je naše metropole

Vlastně ideální místo pro konferenci, když chcete zabodovat a dojednat dlouholetou budoucí spolupráci s firmou, která může slíbit zajímavý kapitál pro rozvoj vašich obchodních aktivit. Hotel Belvedere na Praze 7 je jen nedaleko od historických míst, po nichž chodili císaři, králové a šlechtici z celého světa, ať už šlo o středověk nebo raný novověk.

C:\Stahujeme\promo-clanky.cz_hotelbelvedereprague_cz_01.jpg

A duch těch dob je zde stále, takže využijte obrovský potenciál, který pražské centrum dává pro dojednávání obchodů a společenská setkání všeho druhu. Pozvat si nakonec můžete až čtyři stovky hostů, dataprojektor se širokým plátnem je připraven, teď už jen představit svůj budoucí projekt – zajímavá vize rozhodně zapůsobí, takže skutečně žádný strach!

Několikadenní akce jistě nepředstavuje problém

Kdyby se snad událost musela rozložit na více odpoledne, je to jedině dobře. Pronájem konferenčních prostorů je totiž k dispozici v kombinaci s hotelovými pokoji nebo restaurací, takže hostům se dostane perfektního zázemí – totéž platí o možnostech parkování nebo večerní zábavy, neboť není možné se věnovat celý den jen práci.

Oběd nebo výborný raut je už připraven. A hosté se mohou po víkendu podívat třeba do ZOO v Holešovicích, která patří k nejslavnějším v Evropě.