To, že je česká krajina nádherná, o tom není potřeba pochybovat. Pokud vyrazíte na ta správná místa, objevíte tam krásy, které mnohdy nenajdete za hranicemi. Stále více lidí tak volí dovolenou v Česku místo dovolené zahraniční, a hlavně v Česku často absolvujeme různé prodloužené víkendy v průběhu roku nebo zde chceme pořádat akce, svatby nebo firemní večírky. Malebné místo je okolí hradu Karlštejn v Českém krasu. Užijte si zde svou romantickou, relaxační nebo aktivní dovolenou i vy.

Relaxujte, odpočiňte si nebo se bavte

Každý tráví svou dovolenou po svém. Vždy je hlavně na vás, jak si to zorganizujete a po čem momentálně toužíte. Příjemné prostředí vám však nabídne hotel u Karlštejna, který je znám jako Mlýn Karlštejn.

Trávit dovolenou zde můžete přesně podle vašich představ, přičemž vám k tomu dopomohou tematické balíčky, které v tomto hotelu nabízejí. Jedná se zejména o balíček:

  • Relaxační
  • Romantický
  • Narozeninový

Relaxační balíček je skvělý k tomu, abyste si užili pohody, kdy si můžete třeba nechat naservírovat snídani do pokoje. Pochopitelně je zde wellness centrum, kde se dokonale zrelaxujete. K dispozici máte finskou saunu nebo vířivku. Užijí si zde také romantické duše, třeba se sklenicí šampaňského v ruce. Ubytování u hradu Karlštejn určitě osloví také party přátel, takže zde oslavíte narozeniny, případně tady můžete uspořádat firemní večírek. Také proto je tu zázemí, kdy si můžete zajistit DJe nebo vyzkoušet mobilní casino.

Pro aktivní dovolenou

Chcete-li trávit svou dovolenou aktivně, také v tomto případě to není žádný problém. Okolí toho nabízí opravdu spoustu, nalákat vás mohou vinné sklípky, kde najdete také místní víno. Velkou atrakcí je místní zoopark, kde se můžete přijít podívat třeba na mláďata tygra bílého. Je tady ale celá řada dalších aktivit v okolí, které nabízí k objevování malebná krajina řeky Berounky.