Chystáte se na oslavu své dobré kamarádky a přemýšlíte nad vhodným dárkem? Zapomeňte na kosmetiku a další nudné věci, které se nebude bát koupit i ona sama. Vibrátory pro ženy nebo jiné erotické hračky každou ženu potěší a možná jí tak darujete mnohem víc, než jste původně zamýšlela – dokonalý orgasmus a potěšení.

Když vibrátor, tak pořádný

S kamarádkou, se kterou máte dobrý vztah, jistě mluvíte o všem – i o sexu. Možná se vám zmínila, co jí v posteli chybí a co by chtěla – dopřejte jí to. Dejte jí dárek, který jí možná změní celý život – ať i ona konečně pozná, jak může vypadat opravdová rozkoš. Vibrátory pro ženy jsou skvělým nápadem na dárek pro každou ženu – a je jedno, zda je single nebo zadaná.

Vyberte jí vibrátor, se kterým se nudit nebude. Například realistický vibrátor pro ženy, který na omak i pohled vypadá jako skutečný penis – včetně vystouplých žilek a samozřejmě ve skutečné velikosti.

Pro hravou kamarádku

Je vaše přítelkyně otevřená všemu a nebojí se ničeho? Občas si vám postěžuje, že ji chybí skutečné vzrušení a opravdový orgasmus? Zabalte jí jako dárek dráždidlo ve tvaru roztomilého delfínka, motýlka nebo zajíčka. Tenhle mazlíček je sázka na jistotu. Dráždidla na klitoris působí přesně tam, kde mají – na těch nejcitlivějších místech, kde se ukrývají ženské erotogenní zóny – a ohromující orgasmus je zaručen.

Pořiďte opuštěné kamarádce chlapa, který jí neublíží – jen potěší

Své svobodné kamarádce udělejte radost nafukovacím panákem. Tenhle fešák už jí srdce nezlomí. Za to ji uspokojí, vždy když bude chtít. Nafukovací panák je obdoba nafukovací panny – konečně je tu hračka tohoto typu i pro dámy. Tenhle chlapík je ve skutečné velikosti – žádný drobek. A má vibrační nebo nevibrační penis. Nikdy vás nezklame a je vždy připraven k akci – pro každou vášnivou ženu.

Darujte své kamarádce dárek, který skutečně ocení – vy určitě víte, co by chtěla.