Věděli jste, že téměř každá třetí rodina řeší během zimy vícekrát diskomfort v podobě nepříjemně nízké teploty v místnostech? A leckdy k tomu stačí opravdu málo, třeba omylem uzavřený ventil nebo náhlý třeskutý mráz za okny. Šikovné teplovzdušné ventilátory představují ve všech těchto situacích skvělou první pomoc…

Teplovzdušné ventilátory vyhřejí celý byt zcela bez vaší pomoci

Také se ráno jen neradi probouzíte do studeného bytu a nenávidíte chvíle, kdy je třeba na chatě doslova „klepat kosu,“ než starý kotel vůbec zareaguje a začne plnit svou funkci? Buďte iniciativní a pořiďte si pro takové situace právě šikovnou zálohu v podobě teplovzdušných ventilátorů. Stačí je zapojit do zástrčky. Následně začnou nasávat vzduch, který na speciálních topných článcích promění v teplo, a to nadále rozvádějí po místnosti. Jsou ideální pro uzavřené prostory v bytech, ale také třeba v garáži, dílně nebo sklepě – zkrátka všude tam, kde se chcete cítit příjemně a v teple.

O bezpečný chod ventilátoru se starat nemusíte

Díky zabudovanému termostatu se moderní teplovzdušné ventilátory postarají o neustále stejně vysokou teplotu v místnosti. Tu si nastavíte podle svých potřeb a dál se nestaráte. Samozřejmostí je i pojistka proti přehřátí. Není tedy třeba hlídat, jak dlouho je přístroj v provozu a zda je všechno v pořádku. Bude-li hrozit nějaké riziko, jednoduše se vypne. Bez obav ho tedy můžete používat třeba v ložnici nebo dětském pokoji. Navíc dodává teplo okamžitě, takže se budete cítit příjemně už za několik minut.

Nejenom praktický, ale také hezký pomocník

Nebojte se používat teplovzdušné ventilátory kdekoliv a kdykoliv si jen zamanete. Můžete totiž volit z mnoha designů i provedení. Mezi nejoblíbenější typy aktuálně patří ventilátory keramické, ale chybu neuděláte ani s kvalitními plastovými nebo kovovými. Stačí pár minut pečlivého výběru a získáte nejenom praktického pomocníka, ale také dekoraci, za kterou se rozhodně nemusíte stydět.