Že ne…, tak to je vlastně moc dobře. Zřejmě jste se ještě nedostali do situace, která může nastat ucpáním odtoků v kuchyňském dřezu, či umývadla nebo vany v koupelně, anebo při závadě na vodovodním systému, jako je třeba prasklá trubka, kdy zeď už je promáčená a vy nevíte, kde to teče. A bylo by prima, kdyby u vás v domě nebo v bytě takový stav ani nikdy nenastal. Jenže… člověk míní, život mění…! Výše uvedená pohroma může jednoho dne přijít, a pak je dobré, jste-li na tuto situaci připraveni. V případě nutnosti čištění odpadu jednoduše zavoláte havarijní službu, jejíž číslo jste si po přečtení tohoto článku už předem našli a pro jistotu je přidali do svého telefonního seznamu. Pak můžete jednat velmi rychle – volejte společnost Čištění odpadů a kanalizace – čistič Viktor. A protože tato havarijní služba je v pohotovosti celých 24 hodin, ať je pátek nebo svátek, budou u vás její pracovníci „coby dup“.

Je-li vaše bydliště v Praze a blízkém okolí, anebo ve Středočeském kraji, je pro vás nejvhodnější čistění odpadu Praha. Zaměstnanci firmy jsou odborně vyškolení, závadu na vašem systému brzy najdou a provedou opravu. V některých případech, kdy místo závady není patrné na první pohled, anebo je nepřístupné, používá firma kamerový monitoring. Výstup z kamery je barevný a lokalizace naprosto přesná.

Čištění kanalizace Praha vám může prospět i v situaci, kdy se vám ucpou, anebo prasknou odpady mezi kuchyní nebo koupelnou a jímkou (žumpou), tedy venkovní ležatá kanalizace. Tehdy se opět využije kamerového monitorovacího systému, a když je problém odhalen, mohou pracovníci použít k opravám například motorovou frézu, vadnou část odpadové roury odstraní a nahradí novou, nebo mohou provést vysokotlaké čištění vodou.