Ať jste malá či velká firma, ať podnikáte dlouho, anebo teprve začínáte, každý z vás potřebuje vést účetnictví. Zpracováním účetních dokladů však tato činnost nekončí – je nutné zpracovávat účetní uzávěrky, potřebujete daňové poradenství, podávat daňová přiznání, patří sem i personalistika a mzdy, a další účetní agenda. Nemáte-li ve firmě vlastní účetní či daňového poradce, je pro vás ideálním řešením přizvat k vedení účetnictví externího pracovníka, anebo dobře zavedenou firmu.

Podnikáte-li v Praze nebo ve Středočeském kraji, můžete pověřit vedením účetnictví naši společnost, která se touto činností zabývá déle než dvacet let. Naši zaměstnanci jsou účetní a daňoví odborníci, ekonomicky se soustavně vzdělávají a dokáží pružně reagovat na všechny legislativní změny v této oblasti. Vedení účetnictví Praha může být tedy i pro vás řešením – odvedeme kvalitní práci, ať již půjde o podvojné účetnictví či jen daňovou evidenci.

Při zpracování podvojného účetnictví nestačí – jak už bylo výše řečeno – zaúčtovat občas příslušné účetní doklady a zaměstnávat k tomu pracovní sílu jen s okrajovou znalostí účetnictví. Správně vést účetnictví mohou jen odborníci, a to naši zaměstnanci bezpochyby jsou.

Podnikatelé jsou většinou plátci daně z přidané hodnoty, a ti, kteří jsou měsíčními plátci DPH, musí za každý měsíc podat nejen přiznání k DPH, ale také kontrolní hlášení k DPH, hlášení o zaměstnancích na zdravotní pojišťovny i na správu sociálního zabezpečení, apod.

A to všechno vyžaduje pečlivě a pravidelně účtovat o materiálu, výrobcích, režii, příjmech a výdajích v hotovosti, stavech na účtech, mzdách a odvodech sociálního a zdravotního pojištění, a mnoha dalších účetních případech tak, aby účetnictví a daně byly vždy v souladu s platnou legislativou.

A co dalšího můžeme nabídnout v souvislosti s vedením účetnictví?

  • Při vedení podvojného účetnictví nebo daňové evidence máme zajištěn on-line přístup do účetního software.
  • Umíme provést rekonstrukci vašeho účetnictví, daňovou optimalizaci, anebo připravit podklady z účetnictví k získání dotací nebo úvěrů pro vaši společnost.
  • Umíme vaším jménem jednat s úřady a můžeme vás zastupovat při různých kontrolách.