Letní dovolená na horách vás uchvátí. Vydejte se do obce Benecko, která se nachází na Jilemnicku v severozápadní části okresu Semily. Užijte si zde aktivní i odpočinkovou dovolenou s celou rodinou. Ubytování v krásném přírodním prostředí vám poskytne hotel pro rodiny s dětmi.

Vzdušné lázně Benecko

Benecko se nachází většinu roku nad úrovní smogového mraku, díky své poloze kolem 1000 m n. m. Najdete zde nejenom dokonale čistý a voňavý vzduch, ale také nejvíce slunečných dnů v roce. Vezměte děti a vydejte se do těchto vzdušných lázní, kde si užijete neopakovatelný výhled na celé odlehlé okolí. Ze zdejší kamenné rozhledny Žalý se vám naskytne neskutečný výhled na celé pohoří. Vydat se sem můžete jak pěšky, tak i lanovkou, která vás se vyveze. 

Projděte si Lufťákovu stezku

Projděte spolu se svými dětmi trasu dlouhou 1,6 km a užijte si zábavu při plnění nejrůznějších úkolů. Na konci trasy – po jejím úspěšném zdolání obdržíte certifikát a Lufťákovu samolepku. Stezka je přístupná po celou sezonu – od jara až do podzimu. Lufťákova stezka je zábavná a určená pro celou rodinu – pobaví se na ní jak dospělí, tak děti. Název je odvozen od slova luftovat, protože při procházení stezky si vyvětráte – proluftujete své plíce, díky dokonale čistému a čerstvému vzduchu, který tu je. 

Koupání na Benecku

K létu patří i relax a koupání. Hotel pro rodiny s dětmi vám poskytne ubytování, s veškerým komfortem a vybavením i pro vaše nejmenší. Od hotelu je vzdáleno jen 100 metrů koupaliště, na kterém si zaplavete, a děti se vyřádí v dětském brouzdališti. Po koupání se můžete osvěžit skvělým místním pivem a pohostíme vás našimi grilovanými specialitami. 

V hotelu pro rodiny s dětmi najdete všechno, co potřebujete k vašemu pohodlí. Děti se zabaví na dětském hřišti, je pro ně připraven také dětský program a vy tak budete mít chvilku i sami pro sebe. Pokud máte rádi přírodní koupání, můžete navštívit nedalekou vodní nádrž Jahodnice, která od obce Benecko leží jen 22 km u obce Úbislavice. 

Vyrazte s rodinou pročistit své plíce a užít si letní dovolenou se vším všudy.