Krkonoše jsou perfektním místem pro dovolenou. Krásná příroda nabízí klidné prostředí, kam můžete vyrazit na výlet. Ať už s rodinou, či třeba na školní výlet. Možnosti pro děti jsou zde skvělé, na své si přitom přijdou i dospělí.

Hotel pro rodiny s dětmi

Pokud hledáte ten pravý hotel pro rodiny s dětmi, pak zvolte ProFamily Hotel TOP Benecko. Děti jsou zde vítány a čeká je spousta zábavy. Připravena je vnitřní herna s hračkami a dětské venkovní hřiště s prolézačkami a skluzavkami. Během léta je navíc nabízen také animační program. Vaše ratolesti se tak mohou zabavit přímo v prostředí hotelu, či společně můžete vyrazit objevovat krásy Krkonoš.

Hotel pro děti Krkonoše

Hotel pro děti Krkonoše je s oblibou využíván též jako ubytování pro školu či ubytování pro školku. Pořádají se zde různé pobyty pro školy. Díky tomu, že je hotel u sjezdovky, lyžařský výcvik se v tomto místě přímo nabízí. Ovšem Krkonoše samozřejmě nabízí skvělé možnosti i v létě. Vyrazit tak můžete na letní tábor, adaptační pobyty, adaptační kurzy a podobně. Hotel nabízí služby instruktorů, zdravotníků, průvodců a mnohem více. S radostí vyhoví i individuálním požadavkům, aby pobyt byl podle vašich představ.

Ubytování v Krkonoších s dětmi

Komfortní ubytování v Krkonoších s dětmi vám nabídne vše potřebné. Na děti zde čeká spousta zábavy. Dospělí si pak mohou dopřát relax ve wellness centru, na masážích, či strávit příjemný večer u grilu. Hotel nabízí rozmanité služby, nudit se zde rozhodně nebudete. Samozřejmostí je skvělé stravování – zvolit můžete snídaně, či polopenzi. Ubytování pro školy zahrnuje plné stravování včetně svačin a pitného režimu.

Benecký hotel je místem, kde si svůj volný čas opravdu užijete. Ať už vyrážíte s rodinou, či pedagogickým sborem a školáky.