Když si u nás vyberete 3D povlečení, zjistíte, že jeho magické obrazy, které působí prostorově tak skutečně, se stanou ozdobou každé ložnice i každého dětského pokoje. Stačí jen vybrat to, co vám nebo vašim blízkým udělá radost a kouzelný svět vašich koníčků se u vás doma stane realitou.

Báječné trojrozměrné obrazy

Chcete mít v ložnici něco neobvyklého? Stačí si mezi povlečení, které vám na našich stránkách nabízíme zvolit 3D variantu, kliknout, a pak už jen vybírat a vybírat. My pro reálný 3D obraz na povlečení používáme technologii, které se říká panelový fototisk. Co to znamená? To, že pak vidíte každým okem jeden z obrazů, ty váš mozek spojí dohromady a vše vypadá tak, jako byste před sebou měli na povlečení skutečné trojrozměrné věci, květy, zvířata nebo krajiny.

Kdo má koníčky, nezlobí!

Jste vy, nebo váš blízký zahrádkář, jehož květiny obdivují všichni kolemjdoucí? Hlásíte se mezi milovníky zvířat, dáváte přednost divokým či méně divokým kočkám, chlupatým králíčkům nebo ostražitým psím kamarádům? Jste opravdový fotbalový fanda a znalec? Koníček je koníček, a ten se musí podporovat. Udělejte sobě nebo svým milým radost a pořiďte jim 3D povlečení s některým z těchto motivů!

Zahrada (i ložnice) plná květů

Tajemné vodní lekníny, magnolie plné něhy, vznešené růže v mnoha barvách, skromné macešky či jiné květiny; je něco lepšího pro zahrádkáře, než je 3D povlečení, které je takových květů plné? Tak vybírejte! Romantikům, kteří dávají přednost nespoutaným dálavám divokých luhů a hájů pak nejspíš udělají radost prosté pampelišky nebo kopretiny.

Něha i divočina, všechno máme

Můžete se doma těšit s něžným koťátky, se psím kamarádem do nepohody, chlupatým králíčkem nebo můžete obdivovat zvířecí říši ve své divoké neochočené podstatě. I ti, kdo milují zvířata a z různých důvodů si je nemohou pořídit živá, můžou s nimi každý večer usínat. Nevěříte? Tak se podívejte na zvířecí říši na našem 3D povlečení se zvířecími motivy, to přesvědčí každého!

Sportu zdar a fotbalu zvlášť

Populárním vzorem je fotbalové povlečení. Máme jich hned několik, stačí zvolit to, které se vám líbí nejvíc. Každou noc pak může u vás nebo u vašich blízkých v posteli ožívat fotbalové hřiště i tribuny plné diváků. Tak fotbalu zdar a fotbalovém 3D povlečení zvlášť!