Již bezmála 18 let se společnost BERGER STANY zabývá prodejem párty stanů a pronájmem párty stanů. Všechny námi nabízené stany jsou z naší dílny, to znamená, že můžeme svým zákazníkům zaručit jejich 100% kvalitu, bezpečí a funkčnost. Naše půjčovna párty stanů zajistí rovněž montáž jednotlivých dílů až ke konečnému výsledku díky našim kvalifikovaným montážním dělníkům, kteří mají s touto činností již dlouhé zkušenosti. Všechny námi vyráběné party stany Brno jsou nejrůznějších typů a velikostí, přesně podle požadavků klientů a zajišťují tak v první řadě komfort, ale také bezpečí a pohodlí.

Pronájem stanů za hubičku

Ale nejen půjčovna párty stanů Brno, ale i půjčovna párty stanů Praha a pronájem párty stanů Praha působí na našem trhu již dlouhou řádku let. Na prvním místě je pro nás spokojenost zákazníků, proto se snažíme udělat vždy maximum, aby tomu tak bylo. Ale za zmínku stojí určitě i půjčovna svatebních stanů Brno, která vám zajistí romantickou svatbu podle vašich snů. U nás si mimo jiné můžete zakoupit spoustu dekoračních prvků a výzdobu. Párty stany Brno i párty stany Praha mají robustní konstrukci a statické posudky, takže máte jistotu prvotřídní kvality. Pokud plánujete jakoukoliv akci, či oslavu, neváhejte si naše stany zapůjčit.

Vysoká kvalita za přijatelnou cenu

Snažíme se být pro své zákazníky dobrými rádci a společně realizujeme celý projekt tak, aby byla spokojenost na obou stranách. Půjčovna párty stanu Brno i půjčovna párty stanu Praha nabízí kupujícímu jen to nejlepší ze své dílny. Konstrukce stanu je většinou z duralové slitiny, vyznačující se vysokou stabilitou a odolností. Zároveň je ale lehká, aby byla manipulace s tímto produktem co nejjednodušší. Krytí je vyrobeno rovněž z pevného, nepromokavého a odolného materiálu. Jedná se o oboustranně lakovanou polyesterovou textilii. Věříme, že budete jak s půjčením párty stanu, tak i s pronájmem párty stanu Brno nadmíru spokojeni.