Ne každému bylo shůry dáno, aby věděl jak si vybavit byt, případně čím jej ještě zkrášlit, zútulnit či prostě zařídit pěkné bydlení. Dobré rady jsou k nezaplacení. Internetový časopis je studnicí nápadů, ve které zájemci o zkrášlování a vyrábění naleznou spoustu užitečných rad. Aktualizované články jsou vodítkem například k tomu, jak si sezonně vyzdobit příbytek, byt, dům, ale i zahradu. Vánoce a Velikonoce nejsou totiž jedinými svátky, které zručné hospodyňky a kutily nutí k výrobě věnečků, vysázení květin a tak podobně. Výzdobou můžete přivítat jaro i léto, rozloučit se s podzimem či zimou.

Nechte se inspirovat a váš byt bude pokaždé vyzdoben jinak

Nemusíte si schovávat věnce z loňského roku, které za tu dobu trochu omšely a jsou pokryty prachem. Vyrobte si novou výzdobu skoro zadarmo, a to díky návodům z internetového časopisu Byt, dům, zahrada. Váš příbytek bude v každém ročním období vypadat pokaždé jinak. Pokud do ruční výroby zapojíte i své potomky nebo zbytek domácnosti, bude výsledná radost několikanásobně větší. Články nepojednávají pouze o výzdobě, věnují se péči o celý dům a zahradu, naleznete zde rady, jak pečovat o textilie, dřevo i kovové předměty, aby vypadaly stále jako nové.  

Pěkný dům je závislý na péči jeho obyvatel

Chcete se dozvědět novinky z oblasti dlažby a obkladů? Potřebujete poradit, jak opticky zvětšit byt? Nevíte si rady s výběrem a umístěním zahradního bazénu? Nakoukněte do internetové verze časopisu o krásném bydlení. Váš dům se vám za zvláštní péči odvděčí hezkým vzhledem, útulným prostředím a pohodovou atmosférou. Navíc přehledně řazené kategorie vám pomohou rychle se orientovat mezi dětským pokojem, obývákem, kuchyní i koupelnou. Další sekce vás provedou novými trendy a zajímavostmi v elektronice, případně rostlinnou říší.