Hledáš na seznamce toho pravého kluka a nedaří se ti? Poradíme ti pár věcí, jak být úspěšnější v seznamování a tvoje první rande odstartovat třeba už za pár dnů. Jsou to v podstatě základní pravidla, jak se chovat na seznamce a když je budeš dodržovat, brzy se na tebe usměje štěstí.

Vyplnit dobře seznamovací profil a přidat fotku

Když už jsi na seznamce a máš svůj uživatelský účet, možná už i s pár informacemi o sobě, nezapomeň na to, že čím víc toho vyplníš, tím víc lidí zaujmeš, ale stejně tak odradíš ty, kteří prostě nejsou vhodní. Ve finále si ušetříš spoustu zbytečné komunikace s nevhodnými protějšky pro tvé rande. A to znamená úspora času.

Kromě hlavních údajů, jako je věk, pohlaví, odkud jsi a tak podobně, tak je nejlepší a nejdůležitější napsat něco o sobě vlastními slovy. Předvolby na seznamce dokáže vyplnit každý, ale napsat už atraktivní seznamovací inzerát bez chyb už málo kdo. Jak by tedy měl takový seznamovací inzerát nebo popisek na profilu vypadat? Čti dál.

Jak by měl vypadat seznamovací inzerát?

Měl by vypovídat něco o tobě, včetně tvých zájmů a toho, co tě prostě baví. Kromě toho bys měla napsat i něco o klukovy, kterého hledáš. Pokud nechceš, aby kouřil a hrál poker, pak to tam napiš. Pokud naopak chceš se svým klukem cestovat a máš ráda sport, napiš to tam také. Čím víc toho řekneš o sobě i o svém budoucím klukovi, tím je větší šance, že narazíš na toho pravého.

Až svůj seznamovací inzerát napíšeš, tak nezapomeň například ve Wordu, nebo se svou kamarádkou zkontrolovat případné gramatické chyby a překlepy. I když česky moc dobře neumíš, nevadí – znamená to ale, že si umíš dát záležet, a to znamená hodně.

Holky s kluky spojují hlavně podobné zájmy

Dáme ti dobrou radu. Nehledej na seznamce vážný vztah a lásku, ale hledej kluka, se kterým tě bude bavit chodit ven, sportovat, sdílet společné zájmy a tak dále. Právě při těchto aktivitách se dobře poznáte, aniž byste si dopředu dělali nějaké předsudky a nároky. Postupně se váš vztah bude rýsovat, a nakonec z toho může být opravdová láska. Takže to berte trochu sportovně a s důrazem na to, co máte oba rádi, co vás zajímá a na čem vám záleží.

Komunikovat spolu a domluvit si první rande

Pokud tě někdo osloví na základě tvého profilu, nebo ty najdeš nějakého kluka, který tě zaujal, tak není nic jednoduššího, než si na seznamce vyměnit pár zpráv a pokud to vše odpovídá vašim představám, tak pokračovat dál. Určitě si ujasněte svoje představy, trochu se poznejte. Pokud se vám to hodí, tak si vyměňte telefon, případně se spojte přes messenger nebo whatsapp a zavolejte si. Společný pokec vám toho řekne ještě víc a pak už zbývá jít opravdu jen na to první rande a zjistit, jak se to bude mezi vámi vyvíjet dál.

Pokud se právě seznamuješ a hledáš toho pravého kluka, zkus randino.cz – českou seznamku online.