Jestliže pro svou firmu nemáte pokračovatele, či si jednoduše chcete odpočinout od podnikání, pak přišel čas na prodej firmy. Celý proces hravě zvládnete s pomocí odborníků, kteří pro vás najdou tu nejlepší nabídku.

Firma na prodej

Firma na prodej – to je skvělá příležitost pro každého investora, kterému nedá spát myšlenka „koupím firmu“. Prostřednictvím odborníků v oblasti prodeje firem můžete nabídnout svůj podnik k prodeji. Prodej aktivních firem je tak jednodušší, profesionálové za vás vyřeší všechny formality a detaily. Vy se tak můžete zaměřit pouze na to, co je pro vás při prodeji důležité. Ať už jde o budoucnost firmy, či jsou pro vás prioritou finance, které za firmu dostanete.

Prodej firem

Prodej zavedené firmy je vždy řízen podle vašich představ. Profesionálové si vyslechnou váš příběh a společně můžete nastavit jasná pravidla. Ta jsou pro prodej firem klíčová. Záleží tak pouze na vás, co chcete, aby se s firmou po prodeji stalo. Je pro vás důležité, aby nebyla utlumena činnost firmy, nezměnila se její vize a směřování, či vaši lidé nepřišli o práci? Projděte všechny detaily, na kterých vám záleží. Dle toho bude vybírán potenciální zájemce. Ve spolupráci jsou vždy klíčové společné zájmy pro úspěšnou budoucnost firmy podle vašich představ.

Firmy na prodej

Profesionálové mohou vybírat investory ze široké databáze. Díky tomu lze najít toho pravého zájemce o vaši firmu. I firmy na prodej mohou pokračovat ve svém směřování. Vaše vize bude nadále rozvíjena, i když firma nebude ve vašich rukách. Aktivní firmy na prodej jsou velmi žádané, bez problému tak lze najít nového investora.

Se službami profesionálů může prodej firmy proběhnout hladce a podle vašich představ. Aniž byste si museli dělat starosti s formalitami, detaily, nastavením ceny a podobně.