Týden před odjezdem celé naší rodiny na dovolenou, jsme se rozhodli zajet koupit do nedalekého obchodního domu vybavení k moři, abychom byli dostatečně připraveni na nic nedělání v Chorvatském letovisku, které mělo trvat překrásných 14 dní. Co ale čert nechtěl, na naší cestě na nákupy, se nám porouchal vůz, respektive dojel a to nadobro. A to se musí stát týden před naším odjezdem, kam jsme samozřejmě jako většina našich turistů, měli v plánu jet právě naším vozem, který byl vždy více než spolehlivý. Co teď? Ptal se manžel a svíral si přitom v dlaních svůj obličej. „Co takhle auto inzerce?“ „Nemohli bychom tam najít stejně spolehlivý vůz, jako byl ten náš, celých dvacet let?“  Tomu, že nám ale přijde štěstí naproti, jsme ovšem ani jeden nevěřili.

Inzerce automobilů všech značek nám nakonec velmi pomohla

Inzerce automobilů, která přicházela v úvahu jako jediná a se kterou můj muž plně souhlasil, se nám z počátku jevila jako předem prohraný boj o vůz, který by nás dopravil na vytouženou dovolenou a který by nám ještě hezkých pár dalších let sloužil jako rodinný vůz, ovšem opak byl pravdou. Za neuvěřitelných 78.000 Kč jsme sehnali špičkový vůz značky Škoda Fabie a to ještě mladší generace než byl náš původní vůz. Majitel vozidla byl navíc velmi přívětivý muž a dokonce nám poskytl možnost splatit mu vůz po částech, jelikož si asi umíte představit jaký je rodinný rozpočet čtyřčlenné rodiny po zaplacení letní dovolené. Koupě vozu proběhla hned druhý den a nyní se již chystáme na vytouženou dovolenou, na kterou se tímto spolehlivým vozem jistě ve zdraví dostaneme.

Inzerce aut zdarma se vyplatí každému

Jelikož je daná inzerce aut zdarma, může svým příspěvkem do vínku přispět úplně každý a to i ten, jenž by za normálních okolností vůz raději prodal svému sousedovi či známému, jelikož by nechtěl platit poplatky za zveřejnění inzerátu. Díky tomu je možné vložit svůj inzerát zcela zdarma a tím pádem v tíživé situaci, když vás tlačí nejen čas, ale i rodinný rozpočet, můžete nalézt opravdu perlu v moři přesně tak, jako se to povedlo právě nám. Až tedy za pár let budeme prodávat svého zánovního miláčka, jistě se obrátíme opět na tuto inzerci aut.