Chcete-li zachytit na fotografiích mimořádné události vašeho života – s rodinou, přáteli, spolužáky, obraťte se na profesionální ateliér či fotografa, který nejenže své práci rozumí, ale především ho zajímá a baví. Náš tým AZ-fotoslužby takový opravdu je. Fotíme v ateliéru i v terénu, přijedeme za vámi kamkoli v České republice. A tak kdo chce mít fotografie a zajímavě nafocené momentky ze svatby, maturitního plesu, večírku, koncertu, rautu či jiné společenské události, anebo třeba potřebuje reportážní focení, pro toho jsme tu my.

Ke své práci se vždy snažíme přidat nějaký bonus – tentokrát to byl již druhý ročník akce soutěž pro maturanty.

Maturitní ples je významná událost všech středoškoláků a učňů. Možná významnější než maturita sama. Psychické vypětí už je to tam, a ples si už každý z těchto úspěšných mladých lidí může užít v naprosté pohodě a po něm  vykročit do života dospělých. A my vám pomůžeme zajistit profesionální zdokumentování průběhu plesu naším kameramanem; také ho můžeme zfilmovat a sestříhat pro vás krátký film.

A nyní k soutěži samé. Na začátek je třeba předeslat, že výherce získává nafocení maturitního plesu, včetně fotokoutku s okamžitým tiskem fotek, v celkové hodnotě 5000,- Kč zdarma. A o tuto cenu se mohou ucházet všechny maturitní třídy v ČR. Zapojte se do soutěže tedy i vy – možná to bude právě vaše třída, za kterou se vypravíme.

Jaká jsou pravidla této soutěže?

  1. nahrajte fotku své třídy
  2. zakomponujte do ní, jakýmkoliv způsobem a podle vlastní fantazie, logo naší společnosti AZ-fotoslužby
  3. počkejte na naše schválení a bližší informace
  4. zaslání fotky s logem svou třídu vlastně do soutěže nominujete
  5. o vítězi se bude hlasovat – hlasování se může zúčastnit kdokoliv (kamarádi, rodiče, učitelé a profesoři)
  6. vítězná třída bude ta, která získá na internetu nejvíce lajků