Nemůžete se dočkat, až venku bude příjemných dvacet pět stupňů a sluneční paprsky budou ozařovat Vaši pleť? Možná Vás při pomyšlení na léto napadá také myšlenka, zda oblíknete Vaši oblíbenou sukni.

Tajemství Zdarvé výživy Praha

Díky Zdravé výživě Praha se můžete dostat snadno a rychle do vytoužené kondice. Dnes jsou již dávno pryč časy, kdy pro to, aby se člověk dostal na vysněnou tělesnou váhu, musel držet drastické diety. Zdravá výživa dnes spočívá především ve vyvážené a vhodně zvolené stravě, individuálním přístupu k vlastní životosprávě a pravidelném pohybu. V žádném případě tedy nebudete muset přestat jíst, nýbrž pouze upravit svůj dosavadní jídelníček tak, aby v něm bylo dostatek všeho potřebného pro správné fungování metabolismu. Po konzultaci s nutričním specialistou tak budete mít jistotu, že děláte vše tak, abyste dosáhli svého vysněného cíle. Díky speciálnímu výživovému programu Metabolic balance se budete cítit plna energie i vitality. Navíc podpoříte své zdraví a vyřešíte potíže s hmotností. Více informací o Zdravé výživě Praha najdete zde www.cordeus.cz/sluzby/zdrava-vyziva-metabolic-balance/

Jak se zbavit bolestí zad?

Centrum trvalého zdraví Cordeus se však nespecializuje pouze na výživové poradenství, ale také nabízí fyzioterapeutické služby na nejvyšší úrovni. Fyzioterapie Praha 6 Vám pomůže od bolestí pohybového aparátu, odstraní nevhodně zažité pohybové stereotypy a pomůže pod odborným dohledem obnovit pohybovou rovnováhu. Nově pak Centrum trvalého zdraví Cordeus poskytuje možnost cvičení dle metody Ludmily Mojžíšové. Toto cvičení je ideální především pro ženy, které nemohou otěhotnět a rády vyzkoušely tradiční koncept cvičení inspirovaný metodou Ludmily Mojžíšové.